Garanti Poliçesi

Ürünlerimiz, deneyimli ve profesyonel zanaatkarlarımız tarafından sevgi, özen ve özveri ile üretilmektedir. Bu nedenle, yeni ürününüzü/ürünlerinizi seveceğinizden ve bunların size çok uzun yıllar dayanacağından kesinlikle eminiz.  

İçiniz rahat olsun diye, satın alma tarihinizden itibaren 2 (iki) yıllık garanti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 

• Ürünün satın alındığı günden itibaren 2 yıl boyunca malzemelerimizde ve işçiliğimizde üretim hatası bulunmadığına dair garanti veriyoruz. 

• Bazı koşullar garanti kapsamına girmeyecektir, bunlar; yanlış kullanım veya ihmal, normal aşınma ve yıpranma, fikir değişikliği, aşırı doldurulmuş ürünler, yanlış kullanım nedeniyle deforme olmuş ürünler, kazalar, aşırı koşullara maruz kalma, renk değişikliği, asitler, mürekkep, yağlar, solventler, kötü amaçlı hasar (bunun için üzgünüm). Örneğin: Bir ürün tavsiye edilenden daha fazla eşya koyarsanız, deri doğal olarak şeklini kaybedecek, dikişlere ve diğer malzemelere aşırı baskı uygulayacaktır; bu, garanti kapsamında olmayan örnek bir durumdur. 

• Her halükarda, ürünü inceleme ve arızanın garanti kapsamına girip girmediği konusunda adil bir karar verme hakkımız saklıdır. Bir onarım, aynı ürün için bir değişim (veya aynısı mevcut değilse “benzer” ürün) veya tam bir geri ödeme teklif etme hakkımızı saklı tutarız. 

MOFT garantisi, yürürlükteki tüketiciyi koruma yasasının yanında yer alır. 

Hatalı öğeler: 

• Ürününüzde bir arıza olması ihtimali çok düşükse, lütfen bize e-posta gönderin (varsa resimlerle birlikte) ve ürünü bize geri gönderebilmeniz için size bir iade adresi etiketi sağlayalım. 

• Ürününüzü düzgün bir şekilde paketlemenizi ve gönderdiğiniz ürün/ürünler için yeterli sigorta kapsamına sahip bir takip/imzalı posta hizmeti kullanmanızı önemle tavsiye ederiz, çünkü ne yazık ki kaybolan veya hasar gören öğelerden sorumlu tutulamayız. Ek olarak, posta belgenizin bir kopyasını saklamanızı öneririz. 

• Ürünü aldıktan sonra, ürünün kalitesini kontrol edebiliriz ve ürünün hatalı olduğu düşünülürse, size yeni bir ürün gönderme, ürün tamiri ya da para iadesi konusunda adil bir karar verme hakkımız saklıdır.  

Nasıl hak talebinde bulunabilirim? 

Son derece düşük bir ihtimalle ürünlerinizde bir arıza oluşması durumunda, lütfen bize bazı resimler ve ayrıntılarla birlikte info@moftbag.com adresinden e-posta gönderin, bu, işleri hızlandırmamıza ve mümkün olan en iyi şekilde yardımcı olmamıza yardımcı olacaktır.